Smaki WŁOSKIE na Twoim stole

Naturalnie wyjątkowe

Tajemnica Smaków VINCENZI.

Firma Distillerie Vincenzi powstała w roku 1930 i jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku Włoskim zajmującą się produkcją likierów, mocnych alkoholi destylowanych, wyrobów czekoladowych oraz syropów. Siedziba firmy mieści się w okolicach Turynu w Piemoncie, miasta które słynie z motoryzacji ale również z niepowtarzalnego smaku czekoladek Giandujotti robionych z najlepszych orzechów laskowych pochodzących właśnie z tego regionu. Najwyższe wartości smakowe jakimi kieruje się firma, wywodzą się z dostępności najlepszych składników specyficznych właśnie dla tego regionu Włoch. Najlepsze orzechy laskowe, mięta czy też cytryny to wszystko znajduje się w najbliższej okolicy siedziby firmy. Najwyższa jakość składników oraz ich naturalność to podstawa wszystkich produktów Vincenzi.

Syropy marki Vincenzi to produkty z naturalnymi barwnikami o wyjątkowo intensywnym smaku. Są idealne do kawy, herbaty, drinków czy też do deserów.

Caffè Veloce to efekt najlepszej włoskiej tradycji palenia kawy.

Marka ta bardzo się rozwinęła w ostatnich latach dzięki bardzo charakterystycznemu wyglądowi i wizerunkowi, który łączy w sobie dwie bardzo intensywne pasje: kawę i prędkość !
Nasza kawa jest starannie selekcjonowana, wybierając najbardziej wyrafinowane ziarna i powoli powoli palona, zgodnie z najwyższym standardem najlepszej włoskiej tradycji.
Efektem tego jest połączenie świeżego wizerunku, świetnej jakości i dobrze spozycjonowanego przedziału cenowego.
Caffé Veloce jest dynamiczną marką, która łączy najlepszą włoską tradycję kawową z miłością do samochodów, motocykli i prędkości.

W naszych kawach znajdziesz delikatny i wykwintny aromat Arabica, lub zdecydowany i porywczy aromat Robusta.

„Wewnątrz Caffé Veloce znajduje się mocny silnik 
Jeden z tych zrywnych silników, które nigdy Cię nie zawiodą: przekręć kluczyk i poczuj tę moc.
Ty decydujesz, jak szybko chcesz jechać. My damy Ci paliwo.”

Skontaktuj się z nami jeżeli chcesz oferować syropy Vincenzi lub kawę Veloce swoim klientom. De Soto Sp. z o.o. jest wyłącznym importerem produktów Vincenzi i Veloce na terenie Polski.